TELEFON:

+48 600 630 215

 

EMAIL:

ZLYPRAGAWARSZAWA@GMAIL.COM

 

 ADRES: 

03-450 WARSZAWA

Ratuszowa 11 pok. 434

HOME

O NAS

GALERIA

ZAPISY

KRONIKA

KONTAKT

24 października 2019

Już w najbliższą sobotę o godzinie 10:00 w Ząbkach nasze Juniorki zagrają z Ząbkovią. 

 

I to zdanie można by zostawić jako wystarczającą zapowiedź arcyciekawego meczu, ale w tym przypadku sobotnia rywalizacja obu Juniorskich drużyn ma, oprócz derbowego meczu, jeszcze inne smaczki i znaczenie.

Oba zespoły w tym sezonie w Centralnej Lidze Juniorek zgromadziły po 13 punktów, czterokrotnie wygrywając, odnosząc po jednej porażce i raz remisując.

7,13 - to średnia zdobytych goli na mecz zespołu Ząbkovi, 0,83 - to średnia straconych goli na mecz zespołu Pragi, tak więc w sobotnie przedpołudnie zagrają najskuteczniejszy atak CLJ - Ząbkovia aż 43 zdobyte bramki przeciwko najlepszej obronie CLJ - Praga tylko 5 straconych !!!

Ostatnie mecze ligowe Ząbkovi to porażka 2:5 na własnym stadionie z AP Lechia Gdańsk i remis 4:4 z radomską Czwórką. Praga odniosła dwie przekonujące wyjazdowe wygrane 6:1 z AP Lechia Gdańsk i 7:0 z Włókniarzem w Białymstoku. 

W kolejnych dwóch kolejkach Ząbkovia zagra w Koninie z Medykiem i u siebie z Pogonią Tczew, a Praga w Radomiu z Czwórką, kończąc meczem u siebie z Medykiem Konin. 

Rywalizacja Pragi z Ząbkovią na Mazowszu zawsze wywołuje u kibiców obu drużyn dodatkowy dreszczyk emocji, ale najbliższa ze względu na układ tabeli na pewno jest gwarantem dobrego widowiska. I niech takie będzie, sportowe i pełne szacunku dla drużyny przeciwnej.

Niech wygra lepszy i... przywiezie 3 punkty na Kawęczyńską ;-)

Początek sobotniego meczu na stadionie w Ząbkach o godzinie 10:00 .

7,13 vs 0,83 w CLJ