TELEFON:

+48 600 630 215

 

EMAIL:

ZLYPRAGAWARSZAWA@GMAIL.COM

 

 ADRES: 

03-450 WARSZAWA

Ratuszowa 11 pok. 434

HOME

O NAS

GALERIA

ZAPISY

KRONIKA

KONTAKT

18 grudnia 2019

W minioną niedzielę na warszawskim AWF odbył się Turniej Eliminacyjny Młodzieżowych Mistrzostw Polski w kategorii U-14 Kobiet. Praga znalazła się w grupie 3 z zespołami SMS Łódź, Ursus Warszawa, Mazovia Grodzisk Mazowiecki i Astoria Junior Szczerców.

Praga wystąpiła w składzie: Kośmińska Martyna, Łoniewska Barbara, Malczyk Julia, Moraczyńska Lena, Niedziałkowska Natalia, Pękala Aleksandra, Podpora Anna, Puchalska Kinga, Sierpińska Karolina, Waleczek Pola, Warachowska Nina, Zakharchuk Vitoria, Zakrzewska Julia, Żmijewska Aleksandra

Nasz zespół wygrał trzy pierwsze mecze 3:0 z Astorią, 2:0 z Mazovią i 7:0 z Ursusem. Zwycięzcę turnieju miał wyłonić bezpośredni pojedynek Pragi z SMS Łódź, który podobnie jak nasz zespół wygrał wszystkie swoje mecze. Lepiej zaczął SMS i zdobył prowadzenie, ale Praga odpowiedziała dwoma bramkami. Mecz był bardzo wyrównany i po obu stronach boiska oglądaliśmy dobrą halówkę. Lepiej w końcówce zagrały łodzianki i ostatecznie wygrały 6:3.

 

Do kolejnego etapu rozgrywek Młodzieżowych Mistrzostw Polski w kategorii U-14 Kobiet awansowały MUKS Praga Warszawa i SMS Łódź.

 

Indywidualne nagrody turniejowe:

Najlepsza Zawodniczka - Barbara Łoniewska (MUKS Praga Warszawa)

Najlepsza Bramkarka – Nina Faderewska (Mazovia Grodzisk Mazowiecki)

Najlepsza Strzelczyni – Oliwia Bałdyga (SMS Łódź)

 

Galeria zdjęć: https://www.muks-praga.pl/galeria

 

 

 

 

 

Awans Pragi w MMP U-14