TELEFON:

+48 600 630 215

 

EMAIL:

ZLYPRAGAWARSZAWA@GMAIL.COM

 

 ADRES: 

03-450 WARSZAWA

Ratuszowa 11 pok. 434

HOME

O NAS

GALERIA

ZAPISY

KRONIKA

KONTAKT

29 października 2019

W minioną sobotę nasze Młodziczki rozegrały mecz ligowy z UKS SP11 Ursus, który zadecydował o awansie naszego zespołu do Mistrzostw Polski.

Przed meczem pierwsze miejsce w tabeli Ekstraligi Młodziczek zajmowały prażanki, wyprzedzając o punkt sobotnie rywalki. Bezpośredni pojedynek o pozycję lidera, czyli mecz, który musiał przynieść dużą dawkę sportowych emocji. Mocno zmotywowane zawodniczki Pragi weszły w mecz bardzo pewnie i zupełnie zdominowały zespół z Ursusa. Mądra gra, agresja przy odbiorze piłki i wysoki pressing prażanek, zmusiły przeciwniczki do gry bardziej defensywnej. Nasz zespół atakował i szukał szans na strzelenie gola. W pierwszej połowie udało się to trzykrotnie, a zespół Ursusa odpowiedział tylko jedną bramką. Po przerwie gra była bardziej wyrównana i dużo lepsza w wykonaniu przeciwniczek, które strzeliły drugą bramkę. Mecz zakończył się rezultatem 3:2 dla Pragi, co oznaczało awans naszej najmłodszej drużyny do Mistrzostw Polski Młodziczek!

Na uwagę zasługuje fakt, że w meczu zagrały nowe zawodniczki, które wprowadzone przez trenera Dominika Krzyżańskiego bardzo dobrze wkomponowały się w drużynę i podniosły jakość gry.

 

Kolejny mecz Młodziczki rozegrają 10 listopada w Radomiu ze Sportową Czwórką.

 

PRAGA WARSZAWA – UKS SP11 Ursus 3:2

Bramki dla Pragi: Zuza Śmigielska, Alicja Chrzanowska, Zosia Tomaszewska

 

 

 

Cenna wygrana i awans Młodziczek !