TELEFON:

+48 600 630 215

 

EMAIL:

ZLYPRAGAWARSZAWA@GMAIL.COM

 

 ADRES: 

03-450 WARSZAWA

Ratuszowa 11 pok. 434

HOME

O NAS

GALERIA

ZAPISY

KRONIKA

KONTAKT

12 marca 2020

W pierwszym meczu Centralnej Ligi Juniorek U-17 podopieczne trenera Bartka Gąsiora wysoko pokonały 13:0 na własnym terenie Pogoń Tczew. 

Wymarzony debiut w praskich barwach zaliczyła Zuzia Trojanowska, która w pierwszym  swoim oficjalnym meczu strzeliła gola. Ponadto w naszych szeregach po raz pierwszy  pojawiły się również Julia Firląg, Wiktoria Porębska i Liwia Nowak.

 

Trener Bartek Gąsior po meczu:

- Na mecz z Pogonią Tczew byliśmy bardzo zmotywowani i rządni rewanżu za porażkę w pierwszym meczu poprzedniej rundy. Na boisku wychodziło wszystko, działania nad którymi pracowaliśmy w okresie przygotowawczym zaczynamy płynnie wdrażać, widać to też na treningach. Jedyne do czego mógłbym mieć  zastrzeżenia, to skuteczność . Szans na zdobycie większej ilości bramek było zdecydowanie więcej. W myśl zasady, ze zwycięzców się nie sądzi - gratuluje dziewczynom wygranej i tym samym zamykamy temat Pogoni a zaczynamy myśleć o Olimpii, gdzie również straciliśmy punkty w poprzedniej rundzie. Cieszę się z transferów które poczyniliśmy zimą. Nowe zawodniczki na pewno wniosą sporo świeżości i elementu rywalizacji na poszczególnych pozycjach.

 

PRAGA WARSZAWA - Pogoń Tczew 13:0

Bramki: Katowicz - 4, Krukowska - 3, Ducal - 2, Malinowska - 2, Dębska - 1, Trojanowska - 1

 

 

Idealny start Prażanek w CLJ U-17