Juniorki postrzelały w Białymstoku

Praskie Juniorki nie ukrywały, że do Białegostoku jechały po trzy punkty. Nie tylko chciały wygrać mecz, ale planowały zrobić to przekonująco. Nastawione na ofensywę praktycznie zdominowały Włókniarza i pewnie wygrały 7:0

 

Po spotkaniu trener Bartek Gąsior tradycyjnie podzielił się swoimi uwagami na temat meczu i najbliższych planach Juniorek.

 

"Cały mecz w Białymstoku prowadziliśmy na własnych warunkach, spędzając zdecydowana większość czasu na połowie przeciwnika. Dużo znowu niedokładności w Naszych działaniach choć zdaje sobie sprawę ze ciężko atakować gdy przeciwnik broni się cała drużyna we własnym polu karnym.

Cieszy 7 bramek i fakt ze kolejne zawodniczki zdobywają swoje debiutanckie gole w Naszej drużynie: Martyna Strasińska strzela dwie bramki i pięknym trafieniem z 30 metrów popisała się Pola Jakubowska.

Najbliższe tygodnie przyniosą Nam starcia z drużynami które w ligowej tabeli znajdują się przed nami - APLG i Ząbkovia. Będą to ciężkie mecze ale wiem ze My z wymagającymi przeciwnikami potrafimy zawrzeć szyki i zagrać na prawdę dobrze - czekam wiec z niecierpliwością na te spotkania!

W tzw międzyczasie zagramy mecz kolejnej rundy Pucharu Polski z drugoligowcem z Tomaszowa Mazowieckiego na który zapraszam na Kawęczyńska 44 we wtorek o 15.00."

 

Włókniarz Białystok - PRAGA WARSZAWA 0:7

bramki dla Pragi: 2 x Martyna Strasińska, 2 x Asia Krzyzanowska, 1 x Oliwia Katowicz,

1 x Pola Jakubowska, 1 x Kinia Puchalska

 

Juniorkom gratulujemy i zapraszamy na wtorkowe spotkanie z Dargfilem.

 

 

 

 

13 października 2019

Zapisy

Kontakt

Galeria

O nas

Strona główna

  Międzyszkolny   Uczniowski   Klub   Sportowy  

PRAGA  WARSZAWA