TELEFON:

+48 600 630 215

 

EMAIL:

ZLYPRAGAWARSZAWA@GMAIL.COM

 

 ADRES: 

03-450 WARSZAWA

Ratuszowa 11 pok. 434

HOME

O NAS

GALERIA

ZAPISY

KRONIKA

KONTAKT

13 października 2019

Praskie Juniorki nie ukrywały, że do Białegostoku jechały po trzy punkty. Nie tylko chciały wygrać mecz, ale planowały zrobić to przekonująco. Nastawione na ofensywę praktycznie zdominowały Włókniarza i pewnie wygrały 7:0

 

Po spotkaniu trener Bartek Gąsior tradycyjnie podzielił się swoimi uwagami na temat meczu i najbliższych planach Juniorek.

 

"Cały mecz w Białymstoku prowadziliśmy na własnych warunkach, spędzając zdecydowana większość czasu na połowie przeciwnika. Dużo znowu niedokładności w Naszych działaniach choć zdaje sobie sprawę ze ciężko atakować gdy przeciwnik broni się cała drużyna we własnym polu karnym.

Cieszy 7 bramek i fakt ze kolejne zawodniczki zdobywają swoje debiutanckie gole w Naszej drużynie: Martyna Strasińska strzela dwie bramki i pięknym trafieniem z 30 metrów popisała się Pola Jakubowska.

Najbliższe tygodnie przyniosą Nam starcia z drużynami które w ligowej tabeli znajdują się przed nami - APLG i Ząbkovia. Będą to ciężkie mecze ale wiem ze My z wymagającymi przeciwnikami potrafimy zawrzeć szyki i zagrać na prawdę dobrze - czekam wiec z niecierpliwością na te spotkania!

W tzw międzyczasie zagramy mecz kolejnej rundy Pucharu Polski z drugoligowcem z Tomaszowa Mazowieckiego na który zapraszam na Kawęczyńska 44 we wtorek o 15.00."

 

Włókniarz Białystok - PRAGA WARSZAWA 0:7

bramki dla Pragi: 2 x Martyna Strasińska, 2 x Asia Krzyzanowska, 1 x Oliwia Katowicz,

1 x Pola Jakubowska, 1 x Kinia Puchalska

 

Juniorkom gratulujemy i zapraszamy na wtorkowe spotkanie z Dargfilem.

 

 

 

 

Juniorki postrzelały w Białymstoku