TELEFON:

+48 600 630 215

 

EMAIL:

ZLYPRAGAWARSZAWA@GMAIL.COM

 

 ADRES: 

03-450 WARSZAWA

Ratuszowa 11 pok. 434

HOME

O NAS

GALERIA

ZAPISY

KRONIKA

KONTAKT

03 marca 2020

Przed startem rudy wiosennej, trener Dominik Krzyżański opowiedział o pracy w tym sezonie i planach zespołu Młodziczek na kilka najbliższych miesięcy.

 

"Rundę jesienną zaczęliśmy od meczu z Legią Warszawa, który wygraliśmy 7:2 Po tej wygranej szliśmy jak burza wygrywając kolejne mecze, remisując 1:1 tylko jeden mecz z klubem z Ząbek. W sumie zdobyliśmy 19 punktów na 21 możliwych i zanotowaliśmy świetny bilans bramkowy 26:9 Dzięki skutecznej obronie i dobrej grze w ataku zakończyliśmy rundę jesienną na fotelu Lidera. Wygrywając rundę jesienną awansowaliśmy do Mistrzostw Polski, a tym samym zrealizowaliśmy założony przez nas cel.

Mamy jeszcze jednak wiele do zrobienia, ale generalnie pracę zawodniczek oceniam dobrze. 

 

W listopadzie zaczęliśmy sezon halowy, który miał nas przygotować do futsalowych  Mistrzostw Mazowsza, w których zajęliśmy 3-miejsce, przegrywając tylko jeden mecz. W międzyczasie rozgrywaliśmy wraz z chłopcami z rocznika 2008 ligę pod balonem w Rembertowie. Po świetnych występach zajęliśmy wysokie trzecie miejsce z trzypunktową stratą do lidera.

 

W lutym przyszedł czas na obóz zimowy. Wraz z trenerką Klaudią mieliśmy w planie przygotowanie motoryczne i przygotowanie techniczno-taktyczne jak również rozegranie meczu kontrolnego. Zagraliśmy mecz z drużyną reprezentacji Województwa Pomorskiego,

który zremisowaliśmy 2:2. Mecz miał miedzy innymi za zadanie ćwiczenia różnych wariantów rozegrania od bramki i utrzymania się przy piłce. Mecz oceniamy pozytywnie, a zespół prezentował się poprawnie.

Obóz był dobrze i w pełni wykorzystany, a dziewczyny wzorowo przepracowały ten czas. Były zaangażowane w treningi i ćwiczenia wykonując je rzetelnie.

 

Podsumowując rundę jesienną oceniam pracę zawodniczek na mocną czwórkę z plusem. Nie spoczywamy jednak na laurach i stawiamy sobie nowe wyzwania.

Naszym celem na najbliższą rundę będzie wygranie Ekstraligi i Mistrzostw Polski U-13"

 

 

Młodziczki w ocenie trenera