TELEFON:

+48 600 630 215

 

EMAIL:

ZLYPRAGAWARSZAWA@GMAIL.COM

 

 ADRES: 

03-450 WARSZAWA

Ratuszowa 11 pok. 434

HOME

O NAS

GALERIA

ZAPISY

KRONIKA

KONTAKT

18 marca 2021
Pobiegnij dla Julki w ramach Światowego Dnia Czystego Sportu „Play True Day”
Dzięki uprzejmości Polskiej Agencji Antydopingowej każdy może wziąć udział w biegu, którego główną ideą jest promocja zdrowego i mądrego podejścia do aktywności fizycznej.
Bieg ma na celu pomoc młodym sportowcom po kontuzji i edukacja sportowców amatorów na temat stosowania dopingu.
 
Bieg odbędzie się na dystansie 9999 metrów i nie ma wyznaczonego limitu czasu. Trasę można przejść, przebiec, a osoby z niepełnosprawnością mogą ją przejechać na wózku.
Tegoroczny limit uczestników wynosi 999. Startować można od 9 kwietnia od godz. 9.00 do 11 kwietnia do godz. 21.00 w dowolnym miejscu na świecie. Dla chętnych organizatorzy wyznaczają trasy w kilkunastu miastach Polski. Ich szczegóły prezentowane są na stronie:
W biegu wezmą udział m.in. polscy olimpijczycy Monika Pyrek, Marcin Lewandowski czy Angelika Cichocka, piłkarze m.in. Arkadiusz Malarz, a ambasadorką biegu została Ewa Pajor
.
- Opłata startowa wynosi 29.99 zł.
Środki zebrane w ten sposób zostaną przekazane w całości na cel charytatywny. Każdy zawodnik może przekazać dodatkową darowiznę.
- Startujemy 9 kwietnia o 9.00, a kończymy 11 kwietnia o 21.00. To Ty decydujesz, gdzie i w jakich okolicznościach przyrody pobiegniesz. Jednak specjalnie dla Was w kilku miastach w Polsce zostaną utworzone trasy, na których będziecie mogli się sprawdzić w możliwie równych warunkach.
Pomysłodawcą i organizatorem biegu jest Polska Agencja Antydopingowa. Partnerem wydarzenia została Fundacja Wychowanie przez Sport. Akcja odbywa się w ramach Światowego Dnia Czystego Sportu „Play True Day” pod patronatem Światowej Agencji Antydopingowej. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli  Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu Polski Komitet Olimpijski  oraz  Polski Komitet Paraolimpijski
.
Regulamin wydarzenia znajdziesz tu: https://biegamzczystaprzyjemnoscia.pl/regulamin/
Pobiegnij dla Julki !