Międzyszkolny   Uczniowski   Klub   Sportowy  

PRAGA  WARSZAWA

Strona główna

O nas

Galeria

Kontakt

Zapisy

06 maja 2019

W sobotnie popołudnie Nasze Juniorki Młodsze zakończyły zmagania grupowe w Makroregionalnej Lidze Juniorek. W meczu z Ząbkovią Ząbki o wyniku zadecydował gol strzelony z rzutu karnego. Mecz mógł się podobać, bo obie drużyny stworzyły sporo sytuacji bramkowych! Bardzo dobrze w trudnych sytuacjach zachowywała się nasza bramkarka Zuzia Zenkiewicz broniąc skutecznie w sytuacjach 1 na 1. 

Wynik meczu nie miał znaczenia dla układu w tabeli grupy B, ponieważ prażanki już wcześniej zapewniły sobie awans z pierwszego miejsca  do fazy play off. Wygrana w meczu nie dała nic zespołowi Ząbkovii, bo rywalizujący o awans z ząbkowską drużyną Stomil Olsztyn wygrał swój mecz i to on awansował z drugiego miejsca.

 

- „To był dobry mecz i mimo porażki jestem zadowolony z gry! - komentował mecz trener Bartek Gąsior  - Na plus jak najbardziej kreowanie ciekawych akcji , ale niestety na minus ich wykończenie. Poziom gry Ząbkovii na pewno jest porównywalny do poziomu zespołów, z którymi przyjdzie nam się mierzyć w fazie play off”

-„Teraz dziewczyny muszą trochę odpocząć bo majówka to był dla nich dość intensywny czas: w ciągu tygodnia rozegrały 2 kolejki MLJM i część z nich mecz decydujący o awansie na OOM w Wojewódzkiej Reprezentacji. Spokojnie więc czekamy na przeciwnika w ćwierćfinale! Najważniejsze aby wszystkie były zdrowe na 29 maja"

 

 

 

 

 

 

Porażka Juniorek Młodszych na koniec fazy grupowej