TELEFON:

+48 600 630 215

 

EMAIL:

ZLYPRAGAWARSZAWA@GMAIL.COM

 

 ADRES: 

03-450 WARSZAWA

Ratuszowa 11 pok. 434

HOME

O NAS

GALERIA

ZAPISY

KRONIKA

KONTAKT

14 marca 2022

W pierwszym meczu rozgrywek CLJ U-15 musimy niestety przełknąć gorycz porażki w derbach Warszawy z drużyną AP Diamonds Academy Warszawa.

 

Porażka 1:3 nie oznacza jednak, że widowisko było jednostronne.

Wręcz przeciwnie. Mecz stał na wysokim i wyrównanym poziomie, a o wyniku zadecydowała nasza nieskuteczność i błędy w obronie.

Przeciwniczki, mimo naszej optycznej przewagi , mądrze się broniły i podopieczne trenerki Zasowskiej nie potrafiły rozmontować tak scementowanego bloku defensywnego.

Diamenty wykorzystały chyba wszystkie okazje strzeleckie tego meczu i zasłużenie zainkasowały trzy punkty.

Jedyną bramkę na naszym koncie ustrzeliła Ania Zakrzewska.

 

Trenerka Weronika Zasowska U15 - Sobotni mecz przegrałyśmy na własne życzenie. Nie da się odnieść zwycięstwa, jeśli nie wykorzystujemy ani jednej stuprocentowej okazji do strzelenia bramki. Zespół Diamonds Academy perfekcyjnie wykorzystał naszą niefrasobliwość w obronie, był do bólu skuteczny w przeciwieństwie do nas. Byłyśmy dobrze przygotowane, chciałyśmy dominować na boisku i przez długie fragmenty to się udawało, niestety nie potrafiłyśmy postawić przysłowiowej kropki nad „i”, co w konsekwencji się na nas zemściło. Wierze, ze w kolejnym meczu przełamiemy nieskuteczność i udowodnimy przede wszystkim sobie na co nas stać.

 

Mecz obserwowała selekcjonerka Reprezentacji Polski U-15 , pani Paulina Kawalec.

 

MT

 

Porażka na początek CLJ-U15