TELEFON:

+48 600 630 215

 

EMAIL:

ZLYPRAGAWARSZAWA@GMAIL.COM

 

 ADRES: 

03-450 WARSZAWA

Ratuszowa 11 pok. 434

HOME

O NAS

GALERIA

ZAPISY

KRONIKA

KONTAKT

20 lutego 2020

Obóz zimowy dla zespołu Juniorek to czas pracy, która ma przynieść efekt sportowy na wiosnę. Trener Bartek Gąsior i zawodniczki w kilku zdaniach opowiedzieli o jego przebiegu.

 

Trener Bartek Gąsior:

„Na obóz pojechaliśmy kontynuować rozpoczęte już w Warszawie przygotowania z zakresu siłowo-wytrzymałościowego odbywając typowe dla tego charakteru pracy jednostki treningowe w plenerze. Korzystając z bardzo dobrej pogody odbyliśmy większą część treningów na boisku, których celem była nauka i doskonalenie nowych zasad, według których będziemy chcieli grać w rundzie rewanżowej. Obóz to najlepsza ku temu sposobność mając w jednym miejscu, codziennie do dyspozycji większość zawodniczek z szerokiej kadry zespołu. Mieliśmy zaplanowane i rozegraliśmy dwa mecze kontrolne. Pierwszy z rówieśniczkami z Akademii Piłkarskiej LG, a drugi ze starszymi koleżankami z Marcus Gdynia. Oba mecze przegraliśmy, ale nie wynik jest tutaj najważniejszy! Jestem zadowolony z postawy zawodniczek na treningach i wierzę, że ich wysiłek da wymierne efekty. Budujące są również deklaracje samych piłkarek o tym, że chcą poświęcić dla drużyny jeszcze więcej, jeszcze bardziej skupić się na swoich zadaniach, by móc zrealizować postawiony przed nami cel. To pozwala z optymizmem czekać na rundę rewanżową. Teraz część dziewczyn wyjedzie na krótkie ferie a po powrocie mamy już zaplanowane jednostki treningowe i dwie kolejne gry kontrolne prze pierwszym meczem CLJ.”

 

Asia Krzyżanowska:

„Moim zdaniem ilość i jakość treningów dała możliwość bardzo dobrego przygotowania do rundy wiosennej. W każdy trening wkładałam 100% siebie i mam nadzieję że efekty naszej całorocznej pracy jak i obozu przygotowawczego przełożą się na bardzo dobre wyniki w rundzie wiosennej.”

 

Liwia Nowak- pierwszy jej obóz z Pragą:

„Nie ukrywam, że na obozie był wycisk, ale dzięki temu mam świadomość, że całej kadrze i drużynie zależy na jak najlepszych wynikach w lidze. Nikt nie miał błahego podejścia, ale przy tym była bardzo sympatyczna atmosfera. Początki nigdy nie są łatwe, ale dzięki temu obozowi udało mi się szybko zaaklimatyzować i stać się częścią drużyny, która mnie przyjęła i dała szanse spełniać pasje.”

Praca, praca i... aklimatyzacja