Zapisy

Kontakt

Galeria

O nas

Strona główna

  Międzyszkolny   Uczniowski   Klub   Sportowy  

PRAGA  WARSZAWA

KRONIKA

Ważniejsze osiągnięcia naszego Klubu:

 

 2001

 

  2001     Klubowe Mistrzostwo Polski w kategorii Juniorek Młodszych U16       Finał w Koninie

               Mistrzostwo Polski Kadr Wojewódzkich OOM U16

 

2003

 

2003      Klubowe Mistrzostwo Polski w kategorii Juniorek Młodszych U16      Finał w Ustce                                                                   

                Mistrzostwo Polski Kadr Wojewódzkich OOM U16

 

2003      Wicemistrzostwo Polski w kategorii wiekowej U- 11 Turniej im. Marka Wielgusa

2003      Mistrzostwo Polski w kategorii wiekowej U- 11 lat

   Halowego  Turnieju   Mistrzów  "Telekomunikacja   Polska   Cup  2003"

 

 

2004

 

2004      Mistrzostwo Polski w kategorii wiekowej  U-11 Halowego Turnieju Mistrzów

2004      Awans do l Ligi Kobiecej Piłki Nożnej w Polsce

2004      Mistrzostwo Polski w kategorii wiekowej U- 11 lat

                Halowego  Turnieju   Mistrzów  "Telekomunikacja   Polska   Cup  2004" 

   2004      Mistrz Mazowsza w kategorii wiekowej U-10 Turniej „Z Podwórka Na Stadion

 

 2005

  

  2005      Mistrzostwo Polski w kategorii wiekowej U-13

2005      Mistrzostwo Polski w kategorii wiekowej U- 11 Turniej im. Marka Wielgusa

2005      Mistrzostwo Polski w kategorii wiekowej U- 11 lat

                Halowego  Turnieju   Mistrzów  "Telekomunikacja   Polska   Cup  2005"  

2006

2006     Mistrzostwo Polski w kategorii wiekowej U-13

2006     Halowe Mistrzostwo Polski w kategorii wiekowej U-19

2006     Halowe Mistrzostwo Polski w kategorii wiekowej U-16

 

2007

 

2007     Klubowe Mistrzostwo Polski Juniorek Młodszych U16             Turniej Finałowy Koszalin                                                                                     

               Mistrzostwo Polski Kadr Wojewódzkich OOM U16

2007     Mistrzostwo Polski w kategorii wiekowej U-13

2007     Halowe Mistrzostwo Polski w kategorii wiekowej U-19

2007     Halowe Mistrzostwo Polski w kategorii wiekowej U-16

 

2008

 

2008     Awans do Ekstraligi Kobiet Piłki Nożnej w Polsce

2008     Halowe Mistrzostwo Polski w kategorii wiekowej U-19

2008     Halowe Wicemistrzostwo Polski w kategorii wiekowej U-16 

2008     Klubowe  Wicemistrzostwo Polski Juniorek  Młodszych  U-16        Turniej Finałowy  Rypin

               Wicemistrzostwo Polski Kadr Wojewódzkich OOM U16

 

2009

 

2009    Mistrzostwo Polski Juniorek Młodszych  U-16          Mecz Finałowy Kutno

2009    Mistrzostwo Polski w kategorii wiekowej U- 11 Turniej im. Marka Wielgusa

2009    Halowe Wicemistrzostwo Polski w kategorii wiekowej  U-16 

 

2010

 

2010    Klubowe Wicemistrzostwo Polski Juniorek Młodszych U16        Turniej Finałowy Gorzów Wik.

             Wicemistrzostwo Polski Kadr Wojewódzkich OOM U16

2010    Halowy II Wicemistrz Polski w kategorii juniorek- młodszych  U-16 

2010    Mistrzostwo Polski w kategorii wiekowej U- 11 Turniej im. Marka Wielgusa

   

 2011

 

  2011    Halowe Wicemistrzostwo Polski w kategorii wiekowej U-16 

  2011    II Wicemistrzostwo Polski Kadr Wojewódzkich  Młodziczek  U-13 (16)

  2011    II Wicemistrz  Polski w kategorii wiekowej U-10 Turniej „Z Podwórka Na Stadion”

 

 

 2012

 

  2012    Klubowe Wicemistrzostwo Polski Juniorek Młodszych U-16

  2012   II Wicemistrz Polski Kadr Wojewódzkich OOM Juniorek Młodszych U-16 (13)

   

2012    Wicemistrzostwo Polski Kadr Wojewódzkich  Młodziczek  U-13 (11)

  

  2012    Mistrzostwo Polski w kategorii wiekowej U-11 Turniej im. Marka Wielgusa

  2012    Wicemistrz  Polski w kategorii wiekowej U-10 Turniej „Z Podwórka Na Stadion

  2012    Mistrz Polski U-13 Turniej „ Orlika  o Puchar Premiera ”

  2012    Halowy II Wicemistrz Polski w kategorii juniorek- młodszych  U-16 

 

 2013

 

  2013    Mistrzostwo Polski w kategorii wiekowej U- 11 Turniej im. Marka Wielgusa

  2013    Klubowe Mistrzostwo Polski Juniorek Młodszych U-16   Turniej Finałowy w Koninie

  2013    Wicemistrz Polski U-13 Turniej „ Orlika  o Puchar Premiera ”

 

 2014

 

  2014    II Wicemistrz  Polski w kategorii wiekowej U-10 Turniej „Z Podwórka Na Stadion

  2014    Klubowe II Wicemistrzostwo Polski Juniorek Młodszych U-16

2014   Mistrz Polski U-13 Turniej „ Orlika  o Puchar Premiera ” Donalda Tuska

2014   Mistrz Polski Kadr Wojewódzkich OOM Juniorek Młodszych U-16 (13 Prażanek)

 

2015

 

2015    Futsalowy Młodzieżowy II Wicemistrz Polski w kategorii U-16

2015    Wicemistrz  Polski w kategorii wiekowej U-12 Turniej „Z Podwórka Na Stadion”

2015    Klubowe II Wicemistrzostwo Polski Juniorek Młodszych U-16

 

2016

 

2016    Futsalowy Młodzieżowy Mistrz Polski w kategorii  U-14

2016    Klubowe II Wicemistrzostwo Polski Juniorek Młodszych U-16

2016    Futsalowy Młodzieżowy II Wicemistrz Polski w kategorii  U-16

 

2017

 

2017   II Wicemistrz Klubowych Mistrzostw Polski U-16                     

2017    Futsalowy Młodzieżowy Mistrz Polski w kategorii  U-16

 

2018

 

2018    Futsalowy Młodzieżowy II Wicemistrz Polski w kategorii  U-14

 

2019

 

2019    Futsalowy Młodzieżowy Mistrz Polski w kategorii  U-16