Międzyszkolny   Uczniowski   Klub   Sportowy  

PRAGA  WARSZAWA

Strona główna

O nas

Galeria

Kontakt

Zapisy

04 listopada 2019

Juniorki jechały do Radomia na mecz ze Sportową Czwórką po zwycięstwo. Zapowiadały walkę i koncentrację na meczu, ale po zdobyciu dwubramkowej przewagi w pierwszej połowie, po przerwie chyba myślami były już na Kawęczyńskiej na meczu z Medykiem. 

Trener Bartek Gąsior tak relacjonował przebieg spotkania:

"Może nie efektownie ale w pełni zasłużenie wygraliśmy w Radomiu. Od początku my dyktowaliśmy tempo gry i utrzymywaliśmy się przy piłce. Nasze akcje jednak zatrzymywała nieźle zorganizowana obrona przeciwniczek. W samej końcówce pierwszej połowy bardzo dobrą akcje z prawej strony rozpoczęła Marta Krukowska gdzie po wymianie kilku podań z pierwszej piłki ze środkowymi znalazła się w polu karnym gdzie została faulowana. 11 na bramkę zamieniła Daria Sokołowska. Niespełna minutę po karnym następna składną akcję wykończyła niezawodna ostatnio Ola Marcinkowska. Do szatni wiec schodziliśmy z dwubramkową zaliczką. Na drugą połowę, jak to mamy w zwyczaju, wyszliśmy nieco rozluźnione. Nie zmieniło to jednak boiskowego rezultatu.

Cieszę się, że wygrywa piłka nożna a nie przypadek. W następny weekend czeka nas arcyciekawy mecz na szczycie CLJ z Medykiem gdzie, mam nadzieje, postawimy kropkę nad „i” w tej rundzie! Zapraszam na K44 - na pewno będzie się działo!"

 

Sportowa Czwórka Radom - PRAGA WARSZAWA 0:2

Bramki dl Pragi: Daria Sokołowska, Ola Marcinkowska

 

Najbliższy mecz Juniorek w CLJ 9.11 o godzinie 12:30 na Kawęczyńskiej 44

Spodziewana wygrana w CLJ