TELEFON:

+48 600 630 215

 

EMAIL:

ZLYPRAGAWARSZAWA@GMAIL.COM

 

 ADRES: 

03-450 WARSZAWA

Ratuszowa 11 pok. 434

HOME

O NAS

GALERIA

ZAPISY

KRONIKA

KONTAKT

28 kwietnia 2019

W sobotę swoje mecze ligowe rozegrały praskie Juniorki Młodsze i Młodziczki. W obu meczach nasze zespoły spisały się na piątkę.

 

Juniorki Młodsze pojechały do Białegostoku z misją przedłużenia do sześciu serii ligowych zwycięstw w Makroregionalnej Lidze Juniorek Młodszych. W tej rundzie podopieczne Bartka Gąsiora więcej goli zdobywają na wyjeździe, także z optymizmem można było czekać na wieści z Białegostoku. I rzeczywiście, mecz z Włókniarzem to kolejna trzypunktowa zdobycz i kolejne wysokie zwycięstwo. 5:0 po dwóch trafieniach Puchalskiej i golach Orłowskiej, Maronde i Wroniewicz umocniło nasz zespół na pozycji lidera w lidze.

 

Godzinę po zakończonym meczu Juniorek Młodszych, na boisko przy Kawęczyńskiej wybiegły Młodziczki. Mecz z Mazovią Grodzisk Mazowiecki zakończył się wynikiem 5:0.. tylko 5:0. Okazji w tym meczu prażanki miały na wynik dwucyfrowy, ale albo raziły nieskutecznością, albo na drodze ich strzałów stawała bramkarka Mazovii. Trzykrotnie do bramki trafiała Alicja Chrzanowska i dwukrotnie Anna Podpora. Młodziczki liderują w Ekstralidze MZPN.

 

 

 

 

 

 

 

Sponsorem praskiej soboty jest cyfra 5