Terminarz Praskiej wiosny

 

Kalendarz gier naszych drużyn wygląda następująco:

 

 

Seniorki:

Pierwsza Liga Kobiet grupa północna

 

15.03.2020  12:00             Polonia Środa Wlkp.  -   MUKS  PRAGA  WARSZAWA

21.03.2020  14:00             MUKS  PRAGA  WARSZAWA  -  PKS Piastovia Piastów

29.03.2020  12:00             Medyk II Konin   -   MUKS  PRAGA  WARSZAWA

19.04.2020  12:00             MUKS  PRAGA  WARSZAWA  -  KKP Stomilanki Olsztyn

25.04.2020  14:00             MUKS  PRAGA  WARSZAWA  -  KS Raszyn

02.05.2020                          UKS Ząbkovia Ząbki  -  MUKS  PRAGA  WARSZAWA

09.05.2020  16:00             MUKS  PRAGA  WARSZAWA  -  UKS SMS II Łódź

17.05.2020  14:00             AP Kotwica Kołobrzeg  -  MUKS  PRAGA  WARSZAWA

24.05.2020  12:00             MUKS  PRAGA  WARSZAWA  -  Akademia Piłkarska LG

                                                Polonia Poznań  -  MUKS  PRAGA  WARSZAWA

07.06.2020  16:00             MUKS  PRAGA  WARSZAWA  -  Unifreeze Górzno

 

 

 

Juniorki:

Centralna Liga Juniorek U-17  grupa północna

                                  

07.03.2020  14:00             MUKS  PRAGA  WARSZAWA  -  Pogoń Tczew

14.03.2020  12:00             Olimpia Szczecin  -  MUKS  PRAGA  WARSZAWA

29.03.2020  14:00             MUKS  PRAGA  WARSZAWA  -  TKKF Stilon Gorzów

04.04.2020                          AS Stomil Olsztyn  -  MUKS  PRAGA  WARSZAWA

19.04.2020  16:00             MUKS  PRAGA  WARSZAWA  -  Włókniarz Białystok

03.05.2020  14:00             MUKS  PRAGA  WARSZAWA  -  Akademia Piłkarska LG

09.05.2020  14:00             MUKS  PRAGA  WARSZAWA  -  UKS Ząbkovia Ząbki

17.05.2020  14:00             MUKS  PRAGA  WARSZAWA  -  Luks Sportowa Czwórka Radom

24.05.2020  14:00             Medyk Konin  -  MUKS  PRAGA  WARSZAWA

                       

           

Trampkarki:

Centralna Liga Juniorek U-15 Grupa B

 

22.03.2020  12:00             Tęcza Bydgoszcz  -  MUKS  PRAGA  WARSZAWA

15.03.2020  12:00             Unifreeze Górzno  -  MUKS  PRAGA  WARSZAWA

28.03.2020  12:00             MUKS  PRAGA  WARSZAWA  -  Kobiecy KP Bydgoszcz

04.04.2020  12:00             Forty Piątnica  -  MUKS  PRAGA  WARSZAWA

19.04.2020  14:00             MUKS  PRAGA  WARSZAWA  -  Włókniarz Białystok

03.05.2020  12:00             AS Stomil Olsztyn  -  MUKS  PRAGA  WARSZAWA

10.05.2020  12:00             MUKS  PRAGA  WARSZAWA  -  UKS Ząbkovia Ząbki

           

                       

Młodziczki:

Ekstraliga Młodziczek D1 Młodzik

 

28.03.2020  10:00             MUKS  PRAGA  WARSZAWA  -  UKS Olimp Loczki Wyszków

05.04.2020  17:30             UKS SP 11 Ursus  -  MUKS  PRAGA  WARSZAWA

19.04.2020  13:00             UKS Varsovia  -  MUKS  PRAGA  WARSZAWA

02.05.2020                          KS AP Diamonds Academy  -  MUKS  PRAGA  WARSZAWA

16.05.2020                          Legia Soccer Schools  -  MUKS  PRAGA  WARSZAWA

31.05.2020  12:00             MUKS  PRAGA  WARSZAWA  -  Luks Sportowa Czwórka Radom

13.06.2020                          MUKS  PRAGA  WARSZAWA  -  UKS Ząbkovia Ząbki

 

 

 

 

 

 

 

 

06 marca 2020

Zapisy

Kontakt

Galeria

O nas

Strona główna

  Międzyszkolny   Uczniowski   Klub   Sportowy  

PRAGA  WARSZAWA