Zapisy

Kontakt

Galeria

O nas

Strona główna

  Międzyszkolny   Uczniowski   Klub   Sportowy  

PRAGA  WARSZAWA

NASI  TRENERZY

MAREK  ANGLART

 

- Prezes MUKS Praga Warszawa

- Trener UEFA B

- Koordynator Kadr Wojewódzkich dziewcząt

 

Od początku związany z kobiecą piłką w Warszawie, założyciel, prezes oraz wieloletni i najbardziej utytułowany  trener Naszej drużyny. Wychował kilkanaście Reprezentantek Kraju i Piłkarek grających dziś w Polskiej Ekstralidze.  Jeden z czołowych działaczy i propagatorów kobiecej piłki nożnej w Polsce: Przewodniczący komisji Piłkarstwa Kobiecego w MZPN, Sekretarz komisji ds. Piłkarstwa Kobiecego PZPN.

GRZEGORZ  MACHNACKI

 

- Pierwszy Trener Pierwszej drużyny

- Trener PZPN B

 

To pod Jego wodzą Nasza seniorska drużyna awansowała i przez trzy sezony grała na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce. Obecnie dziewczyny trenera Grzegorza od 7 sezonów grają na zapleczu Ekstraligi Kobiet. Były zawodnik min Gwardii Warszawa, Polonii Hamburg i Dolcanu Ząbki.

 

BARTŁOMIEJ  GĄSIOR

 

- Trener drużyny Juniorek

- Trener UEFA B

- Trener przygotowania motorycznego

- mgr Fizjoterapii

 

W Naszym klubie przeszedł całą ścieżkę zaczynając od pracy z bramkarkami, był asystentem trenera w zespole U-16 aby teraz pracować jako Pierwszy Trener właśnie w tej kategorii. Na co dzień ambitny Fizjoterapeuta, pracujący z pacjentami po urazach sportowych i z uszkodzeniami kręgosłupa. Jest członkiem sztabu kadr Wojewódzkich Dziewcząt i Reprezentacji Polski WU-17 w piłce nożnej. Interesuje się również sportem osób niepełnosprawnych i z sukcesami współprowadzi drużynę AMP Futbolu Gloria Varsovia.

SANDRA

SZCZEPANEK

 

- Trenerka drużyny Młodziczek

MARCIN

MALINOWSKI

 

- Trener drużyny Trampkarek