TELEFON:

+48 600 630 215

 

EMAIL:

ZLYPRAGAWARSZAWA@GMAIL.COM

 

 ADRES: 

03-450 WARSZAWA

Ratuszowa 11 pok. 434

HOME

O NAS

GALERIA

ZAPISY

KRONIKA

KONTAKT

19 kwietnia 2019

W Wielki Czwartek na boisku K44 praskie Seniorki i Juniorki Młodsze rozegrały swoje mecze ligowe. Seniorki uległy UKS SMS II Łódź 0:1, a Juniorki Młodsze wysoko pokonały Mazovię Grodzisk Mazowiecki 5:1 Po meczu trener Juniorek Młodszych Bartek Gąsior podzielił się wrażeniami na temat gry swojej drużyny.

 

- Mecz wygraliśmy 5:1, choć patrząc na styl, daleki jestem od huraoptymizmu. Kilka akcji odnotowałem na duży plus, bo da się zauważyć, że dziewczyny wdrażają w warunki meczowe elementy, nad którymi pracujemy na treningach. Oczywiście w naszej grze jest jeszcze kilka mankamentów, ale też mamy trochę czasu, żeby wszystko dopracować. Cieszą strzelone bramki i fakt, że zespół zdobył kolejne trzy punkty, ale musimy jeszcze poprawić skuteczność, bo tworzymy dużo sytuacji, ale brakuje zimnej krwi przy ich wykończeniu, szczególnie w tak ciepły dzień jak wczoraj.

Na słowa uznania zasługuje postawa zmienniczek Gabi Mańki, Domi Dębskiej czy Pati Poboży, które po wejściu wniosły sporo świeżości do naszej gry.

 

Juniorki Młodsze liderują w grupie północnej Międzywojewódzkich Mistrzostw Juniorek Młodszych PZPN. Seniorki w grupie północnej 1 ligi zajmują siódme miejsce tracąc trzynaście punktów do liderujących KKP Bydgoszcz.

 

Wielki Czwartek na Kawęczyńskiej